Finanční pomoc pro každého žadatele

Jistě už každý z nás slyšel o možnostech, které nabízejí nebankovní poskytovatelé hypoték a jiných finančních produktů. Přesto, že informací je všude dostatečné množství, můžete ještě trochu váhat, jestli je právě tohle pro vás tím pravým, co vás vyvede z finanční krize.
dívka s librami

§ Důkazem o tom, že se jedná skutečně o velice výhodné produkty je fakt, že se na nebankovní instituce obrací stále více klientů.

Důvodů je pro toto rozhodnutí mnoho. Jedním z nich je i bez účelovost nebankovní hypotéky.

§ Za jednu z hlavních výhod je považována i rychlost jednání s minimem papírování.

Nebankovní poskytovatelé také tolerují záznamy v bankovních registrech dlužníků (BRKI) i nebankovních registrech (SOLUS, NRKI). Což je, jak známo, v bance nepřekonatelný problém.
peníze pod deštníkem

Během několika hodin je po starostech

Nebankovní hypotéka je prostě produkt pro všechny klienty, kteří splňují jednu zásadní podmínku. Mohou ručit za svůj závazek nemovitostí.

o Pro urychlení jednání tedy stačí zaslat mailem několik fotografií vybrané nemovitosti (ofoťte dvakrát zvenku a uvnitř jednou každou místnost) a spolu s vyplněnou on-line žádostí odeslat prostřednictvím internetu.

o Během krátké chvíle budete znát všechny své možnosti a všechny podmínky, které tento produkt vyžaduje.

DŮLEŽITÁ INFORMACE – po celou dobu splácení svého závazku zůstáváte majitelem nemovitost vy! Je na ni pouze zřízena zástava. Možná, že vás při podepisování smlouvy příjemně překvapí jedna skutečnost. Nebude zde zanesena žádná doba fixace a žádné smluvní pokuty za předčasné splacení. Je tedy možné splatit vše kdykoliv to bude možné.

§ Po podpisu smlouvy budete moci začít čerpat své finance už za jeden až tři dny.

§ K předschválení totiž dochází zpravidla už do čtyřiadvaceti hodin od zaslání potřebných podkladů a podepsání hypoteční smlouvy.

§ Vše je tedy rychlé a naprosto průhledné.