Ubytování v krásném Vysokém Mýtě

Už máte naplánované letošní dovolenou? Uvažovali jste, že byste toto léto strávili v Česku a nejeli za hranice? Česko je krásná země, avšak většina obyvatel upřednostňuje spíše dovolenou v cizí zemi. Chápu to. Moře nám tady prostě a jednoduše chybí. Pokud ale nejste milovník moře, v Česku si dovolenou užijete. Penzion Tošovský ve Vysokém Mýtě nabízí ubytování, kde právě vaši dovolenou můžete strávit. Firma Krekrrr se stará o webové stránky penzionu Tošovský Krekrrr, které jsou mimochodem v dnešní době klíčové. V případě bližších informací je neváhejte navštívit.

bulldog

Nyní se přesuneme k samotnému penzionu. Co vše nabízí?

Toto komfortní zázemí je vhodné, jak jsem již zmiňovala pro dovolenou, ale také samozřejmě pro služební nebo jakoukoliv jinou návštěvu Vysokého Mýta na východě Čech. Penzion se nachází v historickém centru města u největšího čtvercového náměstí v České republice. Od náměstí během chvilky dojdete k zdejším pamětihodnostem i sportovnímu areálu. Kousek to máte do Orlických hor či Litomyšle.

cereálie snídaně

Ubytování

Sedm dvojlůžkových a jeden jednolůžkový pokoj, lze pronajmout prostornější apartmán s vyhřívanou vanou. O jídlo a pití nebude v naší útulné restauraci nouze. V případě, že přijedete automobilem, parkování je před objektem zcela zdarma. Pokud jste zde na služební cestě, určitě oceníte bezdrátové připojení k internetu zdarma. Či pokud si chcete zhlédnout váš oblíbený seriál, internet zajištěn. Recepce otevřena denně do 20:00 hodin. Máte-li máte čtyřnohého mazlíčka, za příplatek 300 Kč, je možné, aby byl v penzionu ubytován s Vámi.

Stravování

Penzion Tošovský nabízí k noclehu chutnou snídani podávanou formou výběru ze snídaňového jídelního lístku. V restauraci s krbem uvnitř a venkovní zahrádkou si pochutnáte především na tradičních českých jídlech a nechybí ani studené a teplé nápoje všeho druhu. V sousedství ubytování se nachází prodejna potravin – milovníci piva mohou navštívit hned dva zdejší pivovary.