Upravte si vzduch, jak potřebujete


Jde to vůbec? Upravit si vzduch tak, abyste mohli být v pohodě a nedusili jste se vedrem k zalknutí? V dnešní době jde snad všechno. Dokonce i vyrovnání teploty vzduchu opačným směrem, než je ohřívání studeného vzduchu. To znamená ubránit se nedýchatelnu z vedra https://www.klimamorava.cz/index.php?route=product/category&path=25.

hala

Dnes je zcela běžné, že v každém nákupním centru, nebo v každé fabrice je zabudován systém, který umožňuje přijatelné klima, aby se zaměstnanci cítili příjemně i v době letních vysokých teplot. Jinak by skutečně nemohli pracovat. Představte si, jak ostré sluneční paprsky dopadají na plechové střechy, které to úporné horko předávají dál do prostoru výrobních, nebo prodejních hal. Zaměstnanci, ale i zákazníci v nákupních centrech by doslova padali na ústa únavou a nedostatkem přijatelné teploty vzduchu. Bez kvalitní klimatizace by se tyto instituce prostě neobešly.

V administrativních budovách je to obdobné. Zvláště v takových, které jsou postaveny v moderním stylu. Zdi jsou prosklené od podlahy až ke stropu, ale nedají se otvírat. Žaluzie, ani rolety nedokážou zabránit tomu, aby se letní horko nedostalo ani tam. Opět nastupuje klimatizace, která dokáže důsledky horka zmírnit.
A nakonec i v domácím prostředí se objevují klimatizace, které vyrovnávají teplotu vzduchu v obývacích pokojích, když se usadíte k odpočinku. Máte ji i Vy?

·         Ať je venku vedro, nebo zima, vždy Vám zachová ustálenou teplotu vzduchu.
·         Můžete si zvolit mobilní klimatizaci, nebo takovou, která je umístěna mimo místnost. Obě mají své pro a proti.
·         Mají moderní vzhled, takže domácí prostředí nehyzdí.

mřížka

Nejpodstatnější ovšem je, že vyrovnává teplotu vzduchu tak, aby ve Vašem domácím prostředí nevzniklo horoucí vedro, nebo studený vzduch. A navíc bez průvanu, který by vznikl soustavným větráním.

Takže si promyslete, zda kvalitní domácí klimatizaci nepořídíte i domů.