Bezchlorová bazénová chemie

Bezchlorová bazénová chemie je novodobější pojem, který se těší stále větší oblibě. V posledních letech se objevuje stále více přípravků, které upravují bazénovou vodu bez chlorové součásti. Tato chemie se vyrábí na bázi aktivního kyslíku, který vodu krásně čistí a zajistí i její optimální podmínky. Účinnou oxidační látkou je v této formě aktivní kyslík. Ten je obsažen právě v kyslíkových přípravcích.

chladná voda

Kyslíkové přípravky:

  1. OXY tablety
  2. OXY krystaly
  3. Aktivní kyslík

Zajímáte se o modernější způsoby úpravy vodu v bazénu? Vlastníte bazén, který máte venku na zahradě a chcete se poohlédnout i po jiných než chlorových přípravcích? Pak se podívejte na tuto nabídku.

mráček na nebi

Novinka v oblasti úpravy vody

Tyto přípravky mají vysoký obsah oxidačního potenciálu, a proto zabezpečí vodu před nežádoucím bakteriálním a mikrobiálním znečištěním. Navíc šetrně působí i na pokožku plavců. Už se nemusíte obávat chlorové vody. Do bazénu můžete volně pustit kdykoliv i děti, které zde mohou volně trávit celé hodiny, a Vy si můžete být jistí, že jste pro jejich zdraví udělali maximum. Dokonce je tento způsob vhodný na čištění vody i pro lidi, kteří mají závažnější kožní problémy nebo trpí intolerancí k některému chlorovému přípravku. Nyní se můžete koupat všichni!

  • Tyto kyslíkové přípravky je vhodné používat společně s aktivátorem kyslíku. Ten ještě navyšuje účinek aktivního kyslíku, který uvedené produkty obsahují. Voda na bázi aktivního kyslíku šetrně pečuje o pokožku, je vhodná pro děti i dospělé a dokonce pro lidi, kteří jsou citlivější na svou kůži. Voda bude čistá a průzračná a navíc nebude přejímat žádný zápach z chloru. Ten je typický pro jiné přípravky, ale aktivní kyslík žádný podobný zápach nevydává.
  • Kyslíkový aktivátor navíc v pohodě můžete nahradit Algicidem.

omývání nohou

Bezchlorová chemie je stále oblíbenější nejenom z hlediska péče o pokožku, ale také z hlediska čistoty a hygieny. Lidé chtějí mít bazén čistý a bez zápachu. Snažíme se využívat novinky v této oblasti a domácí zahradní typy se konečně dočkávají nového způsobu úpravy vody.