Jak si užít relax i ve sprše

Je všeobecně rozšířený fakt, že sprchování je ekonomičtější a hygieničtější než koupel. Nicméně, pokud jste pod sprchou schopni strávit více, než půl hodiny, je tenhle fakt pochopitelně zcela bezpředmětný. Pokud jste tento „sprchový nadšenec„, nemusíte se obávat, že by to bylo něco neobvyklého. Takových je mezi námi spousta. Všichni jistě přemýšlíte, jak si sprchu můžete ještě více užít. Víte, jak na to?
dřevěný nábytek
Je prokázané, že zhruba po třech minutách ve sprše, si všichni chceme udělat pohodlí a rádi se posadíme. Sprchový kout je tedy dobré mít vybaven sedátkem, jak přidělaným, tak může být i jeho pevnou součástí. Zpravidla se dá sklopit.
Pro maximální relaxaci je také skvělé vybavit svůj sprchový kout co největší sprchovou hlavicí. Buď hlavovou nebo u ruční sprchy. je nutné, aby její konstrukce poskytovala co největší proud vody. U některých druhů si jej můžete také nastavit.
dlouhá sprcha
Ještě větší relaxaci si dopřejete, pokud si pořídíte sprchový panel, který je kromě sprchy a baterie vybaven také masážními tryskami. Jeho instalace je jednoduchá, dá se připevnit přímo na stěnu, není potřeba dělat nové rozvody. Jediné, co musíte mít, je dostatečný tlak v potrubí. Ty lepší panely jsou vybaveny také světly, LED diodami, bluetooth technologií, rádiem či větrákem. Vše funguje na elektrickém zdroji.
voda ze sprchy
Stejně oblíbené jsou v letních měsících venkovní solární sprchy, ve kterých se krásně osvěžíte na zahradě během parného dne nebo si třeba i umýt vlasy. Takovou sprchu můžete instalovat prakticky kdekoli chcete, má svůj barel se zásobou vody, která je ohřívána přímo slunečním zářením.
Jestli jste ale zastáncem a milovníkem koupání ve vaně, tak máme pro Vás také pár tipů, jak si užít parádní koupel a zcela se zregenerovat po hektickém snu v práci.