Nejlepší zábava pro vaše děti

děvče, skok, stromy

Nejlepší zábava pro vaše ratolesti je ta, která může probíhat venku. To je však v dnešní době dosti složité, jednak z hlediska bezpečnosti, dálek pak proto, že děti raději tráví čas u počítače. To by se mělo brzy změnit, protože to také ovlivňuje jejich zdravotní stav a kondici, která není velká.

Jak tedy přimět naše ratolesti trávit více času venku na čerstvém vzduchu, jak je přimět k pohybu bez pocitu nucení? Jde to překvapivě snadno, stačí, když jim na zahradu postavíte trampolínu. Že nevěříte? Pak si sami skočte a uvidíte, jak vás tento pohyb doslova pohltí, nebudete moci přestat.

Specifický pohyb a nevšední zážitek

Dětské trampolíny jsou stále žádanější. Proč tomu tak je? Pohyb na nich je velmi snadný a pravidelný, to se lidem líbí. Pravidelnost pak vede k rozvoji koordinace, zlepšení pozornosti a soustředění. Pohyb, při kterém se svaly posilují, ale také uvolňují.

skok vzůhru nohama

Díky specifickým vlastnostem skákací plochy a z toho plynoucího pohybu, je pro nás snazší dokázat některé cviky. Například se zde daleko lépe válí sudy, dělají kotrmelce. Naučí se je i ti, kteří je na tvrdé zemi nezvládají.

Vybírejte z několika barevných možností

Vybírat můžete z široké nabídky. K dispozici jsou tři barevná provedení krycí plachty pružin a různé rozměry. Vždy jsou však dodávány trampolíny v sadě s ochrannou sítí. Myšleno je tedy i na bezpečnost.
· Zelené varianty krycí plachty pružin
· Červené varianty krycí plachty pružin
· Modré varianty krycí plachty pružin

Naše produkty jsou kvalitní, liší se opravdu jen barevným provedením nebo počtem U noh konstrukce, tři nebo čtyři U nohy. Oba typy konstrukce jsou však stejně stabilní a bezpečné.

Vybíráte-li právě vhodnou trampolíny na vaši zahradu, podívejte se na naši nabídku, jistě budete spokojeni nejen s produkty, ale i s jejich cenou.

tři děti, trampolína, zahrada