Praktické rybářské bivaky

Rybaření je v posledních letech čím dál oblíbenější. Rybolov už není jen koníčkem pouze pro muže, ale čím dál častěji si ho užívají také ženy, nebo třeba malé děti. Rybařit můžete samozřejmě klidně pouze přes den, ale můžeme si také udělat z rybaření víkendovou nebo celotýdenní zábavu. Přenocování u vody ale může být díky padající rose a chladnému větru odvody trochu nepříjemné. Proto při spaní u vody, nebo při nočním rybolovu zajisté oceníte kvalitní bivak, do kterého se můžete schovat pro zahřátí anebo se v něm můžete na chvilku prospat.

Kempování

Rybářské bivaky bez podlahy mají jednu obrovskou výhodu. Nejsou považovány za stany, ale pouze za přístřešky, a proto je můžete postavit i na místech, kde je stanování zakázáno. Bivaky jsou samozřejmě nabízeny v několika velikostech. Mohou mít různou šířku a délku, nebo třeba trochu jiné vybavení. Velmi praktické jsou například předsíňky, do kterých můžete schovat například rybářské sedačky anebo jiné náčiní, u kterého nechcete, aby příliš navlhlo. Pro jednoho rybáře jsou nabízeny samozřejmě menší bivaky, které nezaberou příliš místa při přenosu, ale v nabídce máme samozřejmě velké množství především bivaku pro dva.

Bivak

Tyto bivaky využijete nejen při rybaření ve dvou, ale díky většímu prostoru se vám tam samozřejmě vejde mnohem více věcí, které nechcete nechávat mimo bivak. Všechny námi nabízené bivaky jsou v prvotřídní kvalitě a věříme, že si vybere opravdu každý. Kromě malých bivaků pro jednoho zde také najdete extra vysoký bivak, vhodný pro rybáře se stojnou výškou 185 cm. Tento bivak má totiž rozměry 315x330x185 cm. Kromě těchto dvou extrémů samozřejmě nabízíme velmi praktické bivaky pro 2 osoby. Za velmi přijatelné ceny najdete například bivak o rozměrech 275x300x150 cm, který je pro dva na přespání u vody jako stvořený. U každého bivaku najdete velmi kvalitní popis, který vám s výběrem toho nejvhodnějšího zajisté pomůže.