Bydlete ve vlastním díky mobilnímu domu

Mobilní dům představuje levné, útulné leč velmi vkusné a moderní bydlení pro každého. Jeho základní cena není přemrštěná, takže si ho můžete dovolit za velmi příznivé ceny. Stačí menší hypotéka a můžete bydlet ve vlastní budově. Pochvalovat si budete i nízké měsíční náklady. Domy se dají využít pro rekreační používání nebo také na celoroční bydlení.
máma s dcerou na pláži.jpg

Útulné a moderní bydlení pro každého

Obydlí, ve kterém byste chtěli přebývat po celý rok a bydlet v něm natrvalo se dá běžně pořídit za velmi atraktivní ceny. Je řádně zatepleno. Kvalitní výstavba je základem dobrého bydlení. Cena za celý dům se pohybuje velmi nízko. Za tak málo byste si někde ve městě nepořídili téměř ani garsonku.
zahradní sezení.jpg
Pokud chcete bydlet ve vlastním obydlí a mít soukromí a zázemí rodiny, pak je to nejlepší volba. Útulné bydlení za pořizovací velice nízkou cenu. Nezadlužíte se hypotékou na doživotí a přitom budete mít vlastní obydlí, ve kterém můžete spokojeně žít. Měsíční náklady jsou nízké a tak je celoroční užívání naprosto bez problémů. Ušetříte nejenom na pořizovací ceně, ale také na měsíčních nákladech. Budovy se staví jako nízkoenergetické, takže se vždy snažíme o to, abychom našim zákazníkům co nejvíce vyhověli.
ü Další výhodou je mobilita
ü Přeci jenom nesmíme zapomínat i na další výhody, které takovéto obydlí poskytuje. Zejména to, že je na kolečkách, takže jej opravdu můžete nechat přemístit. Celoroční domy se převáží pomocí speciální přepravy. Menší domy je možné transformovat jednodušší formou.
mýdlové bubliny.jpg
Velkými a objemnými se musí zacházet a manipulovat opravdu obezřetně.
Zateplené obydlí je plně dostačující i v zimním období. Nemusíte se proto obávat toho, že by vám v zimě snad byla zima. Můžete si zatopit a ohřívat se třeba u krbu. Obydlí je kompletně vybavené a má všechno, co potřebujete k běžnému životu. Moderní kuchyni, inovativní spotřebiče, sedací soupravu v obývacím pokoji, který je většinou spojený s kuchyňkou, jako to bývá v luxusních bytech, následuje koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a záchodem.