Inspirujte se zajímavými tipy na školní výlety

Naše firma má se školními výlety bohaté zkušenosti, neboť v tomto oboru působí řadu let.Chceme, aby se děti dobře bavily a dozvěděli se také něco nového. Garantujeme vám, že akce, jsou připravené profesionálně, s ohledem na jejich obsah, kvalitu i bezpečnost.

mávání

Pečlivě vybraní a vyškolení instruktoři pracují se zájmem a nasazením, aby program akcí byl pro děti zajímavý a přínosný.Akce mají různé zaměření, a také jsou cílené podle věku, tak, aby dětem přinesly, nové informace a dovednosti. Výlety můžete pojmout jako jednodenní, ale je možné zvolit i dvoudenní variantu s ubytováním v rekreačním středisku „U Kateřiny“. Vždy se můžete těšit na bohatý program, plný zážitků, inspirace i sportovního vyžití, na který budete vzpomínat. Starosti tedy nechte na nás a užívejte si. Zde jsou zajímavé tipy na školní výlety.
Děti se vydají do pravěku, navštíví jeskyni Šipka a pračlověka Bertíka.

Společně s ním splní zajímavé úkoly a budou si povídat o životě v pravěku a jeho obyvatelích. Pro ty, co se nebojí, je tu exkurze do Aqua-terra expozice pana Jeřábka, který je nadšeným chovatelem hadů, pavouků, želv, ryb a dalších exotických zvířát. Děti se mohou těšit na hrad Štramberk a až vyšplhají na věž Trúba, čeká je úžasný pohled z výšky. I návštěva voňavé pekárny, kde se děti sami zapojí do pečení Štramberských uší, stojí za to. Tvořivé a kreativní děti se jistě potěší prací na hrnčířském kruhu. A co teprve vzrušení při jízdě na terénních čtyřkolkách!? Děti čekají i exkurze do muzeí a procházka naučnou stezkou.

děti v trávě

Říkáte, že vymyslet zajímavý výlet pro větší děti je nereálné? Přesvědčíme vás o opaku.Na výlet, který je plný adrenalinových zážitků budou dlouho vzpomínat. Navštíví lanové centrum, vyzkouší si střelbu z luku, zahrají si zahrají GPS hru, seznámí se s prací záchranářů a podobně.