Vybírejte srdcem i s rozumem

Černá je jistota, ale trochu nuda

Kabelky lze v dnešní době pořídit v nepřeberném množství tvarů a barev, a vlastně by se dalo říct, že seženete všechno, na co si jen pomyslíte. Nicméně většina žen stejně nejčastěji nosí ty černé. Jejich velkou výhodou je totiž především jejich univerzálnost, neboť je snadno sladíte téměř s každým outfitem, a to jak do společnosti, tak na nějakou neformální akci. Málokdy tak s takovou černou kabelkou šlápnete vedle a žádné módní faux-pas vám rozhodně nehrozí.

šedá kabelka

Šedá je mnohem rafinovanější

Ovšem černé kabelky mají i jistou nevýhodu a tím je jejich okoukanost. Čím častěji se nosí a čím více na ně narážíme, tím méně jsou originální a zajímavé a díru do světa s nimi už rozhodně nikde neuděláte, ať si pořídíte sebe víc extravagantní kousek. Pokud tedy toužíte po kabelce, kterou byste rovněž sladila s každým svým oblečením, ale chtěla byste, aby byla více zajímavá, tak vsaďte na šedou barvu. Velký výběr takových kabelek naleznete třeba zde . Právě její zdánlivá nenápadnost je v tomto směru velkou výhodou, neboť jak se říká, tak méně často znamená více a čím více nenápadná bude vaše kabelka, tím více dá vyniknout vašim vlastním půvabům a zajímavému oblečení.

kabelka šedá

Však to všechny ženy znají: když se někdo snaží být za každou cenu originální a zajímavý a splácá tak jeden výrazný kousek s druhým, tak výsledkem je jedině přeplácaný styl, za který ho pochválí leda tak v cirkuse. Proto je mnohem moudřejší, jít na módu od lesa a nesnažit se vyniknout za každou cenu. Většinou totiž mnohem více zazáří nenápadná žena s krásnou tváří, která sází na svou přirozenou krásu a osobní šarm.