Jarní prázdniny už zaklepaly na dveře! Pozvěte je dál

Jarní prázdniny už zaklepaly na dveře! Pozvěte je dál.

Jarní prázdniny, které se rozeběhly po českých školách přímo vybízejí k trávení společného času rodičů s dětmi na horách, kde se děti do sytosti vyřádí, setřesou ze sebe školní povinnosti a načerpají další a novou energii. Stejně tak i rodiče, kteří si potřebují oddychnout, protože doba koronavirová jim dala, s prominutím, zabrat. To ale každý rodič potvrdí. Doba pro ně byla velmi těžká, když museli v době on-line výuky zastupovat učitele a dohlížet celý den na děti. Naštěstí tato doba je už za námi, nastala opět doba zklidnění, a k tomu může přispět i rodinná dovolená, kterou vám nabízí ubytování Čenkovice https://hpapartmany.cz/ .

HP apartmány ubytování

Lyžujete rádi?

Pak sbalte lyže, snowboard anebo běžky, zabalte zimní výbavu pro děti i pro sebe a vyrazte na hory. Nezapomeňte sebou i ostatní důležité věci, jako jsou ochranné brýle, přilba, ba i opalovací krém, protože sluníčko, a obzvláště na horách, dovede s naší pokožkou nemile zatočit. A i kdybyste nebyli vyznavači zimních sportů, nevadí. Pobyt na čerstvém vzduchu bez starostí a s dobrou náladou díky i procházkách opět utuží vaše rodinné vztahy a řekněme si upřímně, děti si alespoň užijí přítomnosti rodičů, kteří bývají unaveni a vyčerpáni pracovními povinnostmi.

Rekreační vyžití na Dolní Moravě

Vybere si skutečně celá rodina. I kdybyste si měli vyrazit na jednodenní výlet do lázní Velké Losiny, kde za pomoci léčivé vody pročistíte váš organismus a odpočinete si. Nezapomeňte s dětmi navštívit i Skibobovou horskou dráhu, Stezku v oblacích a spoustu dalších zajímavých atrakcí.

Mamutí alpská dráha

Ubytování v apartních pokojích

Pobyt vám nabízí komfortní ubytování i vyžití pro celou rodinu. Z okna budete mít krásný výhled do okolní krajiny, která vás bude lákat na procházky a trávení volného času. Apartmány jsou skvělou volbou pro rodiny s dětmi. Jsou prostorné, moderní a skýtají vše, co potřebujete k životu na dovolené. Můžeme vás ubezpečit, že se v Čenkovicích jedná o klidnou a vyhledávanou lokalitu.