Kvalitní vypínač nebo zásuvka? Schneider Asfora!


Pokud hledáte kvalitní a moderní vypínač nebo zásuvku, jste tu správně. Nadnárodní firma Schneider Electric je známá díky svým praktickým produktům, ze kterých se dá rychle v plné škále vybrat pro vás přímo určený, ale i kvalitní výrobek. Díky zkušeným odborníkům v Schneider Electric se nemusíte zbytečně bát o poruchovosti produktu a o vaši bezpečnost, protože díky výrobním procesům výrobek vydrží vám a zabezpečí vás po mnoho let.
řemeslník v dílně


Právě se na trhu objevila tato nová řada Asfora, která nahrazuje původní starší řadu Anya. Zákazníci, co měli možnost zakoupit řadu Anya byli velice spokojeni a nemohli si ji vynachválit. A to díky své praktičnosti a desingu. Nová řada je tentokrát ještě lepší a jediné co u ní zůstává stejné z minulých řad jsou její příznivé ceny pro všechny naše i nové zákazníky.


Naše vypínače a zásuvky jsou vhodné snad pro celou škálu zákazníků, že by se dalo říct, že jsou až univerzální. Jsou například pro:


·         Domácnost v městě nebo na vesnici


·         Řemeslníky zkušené a začínající


·         Firmy velké i malé


Řada Asfora má tence a stylově provedený desing, který se hodí třeba k vašim krásným novým rámům na okna. Nabízíme dvě velice báječné a praktické barvy, jako je například čistě bílá, co umí zazářit v moderní kanceláři a lahodně krémová, která se hodí do retro pokojíčku.


Všechny výrobky v řadě Asfora jsou zhotovené z pevných materiálů, co jsou radostně příjemné na dotek a jsou shodné s aktuálními standarty v EU a USA.
týmová práce


Vlastnosti výrobku a co obsahuje


1.       kompletní strojek


2.       rámeček


U předchozí řad tomu nemusí vůbec tak být, protože se některé skládají z více části. Naštěstí tato řada je kompletní a dá se kombinovat s jinými rámečky a strojky. Takže montáž je jednoduchá a flexibilní.


Řada Asfora je rozhodně moudrá volba za dobrou cenu. Neváhejte a zakupte si produkt ještě dnes!