Ne každý má dost peněz

Peníze jsou všude kolem nás. Má je – aspoň tedy nějaké – kdekdo z lidí nacházejících se právě v naší blízkosti, podobně je tomu u lidí, kteří jsou nám momentálně nebo i trvale vzdáleni, tyto leží v mnoha domech, které tu stojí, jsou zavřeny v sejfech bank… Peníze jsou prostě pomalu všude. Protože jsou také skoro všude zapotřebí. A určitě by neměly chybět ani nám samotným, protože i my je potřebujeme. Abychom jimi platili za to, co chceme mít a co si jinak než koupením nedokážeme zařídit.

Jenže navzdory tomu, že my stejně jako kdokoliv jiný peníze potřebujeme, je nutno konstatovat, že tomu tak často není. Že je mnoho lidí a mnoho situací, kdy zkrátka aspoň nějaké peníze scházejí. Byly by potřeba, ale zkrátka nejsou. A když nejsou a byly by potřeba, musí se zákonitě někde pořídit. Aby jich zase bylo dost.

sto dolarů

Ovšem peníze nikdo nikomu jenom tak nedá. A když si je tedy nedokážeme vydělat, musíme si je často leda tak vypůjčit. A to v případě inteligentních lidí za co nejvýhodnějších podmínek a tak, abychom byli půjčku, kterou dostaneme, schopni také splatit.

Jenže čím je půjčka výhodnější, tím je obvykle také nedostupnější. A tak se leckdy zdá, že pro lidi, kteří jsou ve skutečné finanční tísni a půjčku nevyhnutelně potřebují, žádná solidní půjčka neexistuje. Z bank je ve vší slušnosti vyprovodí, jakmile zjistí nízké kvality takových žadatelů, a pak už zbývají jenom předražené nebo jinak nežádoucí nabídky…

americké peníze

Ale pozor! To je přece jenom poněkud nepřesný názor. Existují totiž i půjčky výhodné a zároveň i dostupné všem, včetně lidí, kteří mají jen nízké příjmy a záznamy v registrech dlužníků. Právě taková je americká nebankovní hypotéka https://nebankovnihypoteky.net/americka-hypoteka-vip/, kterou může mít vážně skoro každý. Každý, kdo je majitelem nějaké nemovitosti. A to je dobře, protože by neměli být lidé ve finanční tísni odsouzeni k bídě jenom proto, že se jim jako žadatelům o půjčky nevěří. http://www.euportal.cz/ShowArticleMobile.aspx%3Fid%3D13502