Sprej urychlující schnutí laku na nehty


Pěkné pěstěné nehty jsou vizitkou každého z nás. Lakování nehtů a pečlivá péče o ně je přece jen ale výsadou spíše žen, kterým je právě tento článek určen. Čím vyšší je jejich pracovní pozice, tím více by se na svůj vzhled měli soustředit. Záleží ovšem také na zaměstnání. Jednáte-li s lidmi například jako úřednice v bance či na poště, měla byste svým rukou věnovat nadstandartní péči.
laky na nehty.jpg

Existuje mnoho variant úpravy nehtů, ať už přímo v kosmetickém salonu, nebo v pohodlí domova s UV lampou. Nejklasičtější variantou je ovšem klasické lakování známé už po desítky let. V minulosti nám barevné nehty nevydržely tak dlouho, nyní ovšem existují laky s gelovou složkou, podobné uměle modelovaným nehtům, které zasychají bez UV světla, ale vydrží po dlouhou dobu.

Problémem většiny žen je to, že se nedokáží vyhradit tolik času pro svou péči a tu pak jen chvilkově odbývají. Pokud vypadá něco hůř než zanedbaná péče o ruce, tak je to špatná péče. Obtisknutá či odřená vrstva laku možná na první pohled vidět nepůjde, při bližším kontaktu ale přiláká divící se pohledy. Péči bychom tedy měli provádět patřičně a s klidem.

Právě k urychlení zasychání byl vyvinut speciální sprej. Jeho použití je snadné a asi desetkrát rychlejší. Po nanesené vrstvy laku stačí počkat asi dvacet sekund, dokud se látka na nehtech pořádně neuchytí a poté je sprejem přestříkat.

Barva je suchá během pár sekund po nastříkání a vy můžete směle vyrazit do práce i na večerní párty. Pracujete-li s produkty, u kterých je potřeba nanést více vrstev, můžete je v tom případě nanášet tenčí a mezi jednotlivými kroky je pomocí spreje nechat pořádně zaschnout. Výdrž hezkých nehtů se pak jen prodlouží.
různé nehty.jpg

Na co si dát pozor:

·         Dodržovat 20s před nastříkáním

·         Nenanášet lak v příliš tlusté vrstvě, raději v méně tenčích

·         Sprej nejlépe před používáním protřepat

·         Na nehty stříkat ze vzdálenosti alespoň 15cm