Co se bude nosit na jaře 2018?

Především je třeba zmínit, že z většiny je inspirace v devadesátých letech a to především v rámci barev. Nicméně i zcela nové trendy se prosazují a hodlají zaujmout a vplout do šatníku. Zásadní pro letošní jaro a poté nastupující i letní měsíce je tendence ve stylu matchy-matchy. Že nevíte, co si pod tímto výrazem představit? Jedná se zkrátka o sladěný outfit do jedné barvy či jednoho vzoru. A které barvy jsou doménou pro letošní jaro i posléze léto?
fialové boty

Trendy barevná paleta pro jaro 2018

Typickou barvou pro léto je už po mnoho let žlutá, pro zimu to byla červená a jaro 2018 bude ve znamení sytě oranžové barvy. I když se někomu nemusí líbit na první pohled, věřte, že jde o velmi optimistickou barvu, která podtrhne a rozjasní váš outfit. A dodá vám energii a svěží vzhled.

Jaro bude rovněž i ve znamení bílé barvy, která je prostě již evergreenem. Bílá barva je zkrátka klasika. Sluší každému, rozjasní a omladí vás. Bílá barva je symbolem rovněž minimalismu. Na jaře budou in nejen bílé outfity ve stylu ležérně sportovní elegance, ale též budou trendy i bílé šaty.

Svůj post na pomyslném žebříčku oblíbenosti a popularity si nadále zachovává khaki barva, která i tak bude nadále vévodit výše zmíněným barvám i na jaře 2018. Khaki barva už nějakou tu sezónu je spojena s overaly, ale bude k vidění v rámci outfitu i coby v provedení obuvi či kšiltovek apod.
barevný šatník

Hvězdou jara je levandulová!

Jednoznačnou královnou pro jaro 2018 je v rámci pastelových barev levandulová neboli něžná fialová barva. Však své o tom ví i samotná Victoria Beckham, která tomuto barevnému provedení podlehla. Však tuto barvu i prezentovala ve své kolekci. Fialová se na jaře neobjeví jen na oblečení, ale bude dominovat i obuvi. Hitem budou nejen fialové lodičky.

Vzory aneb co bude in na jaře?

Proužky nikdy nezestárnou, nikdy se neokoukají, stávají se nesmrtelným vzorem. A tak není divu, že tedy i nadále proužky budou módním trendem. Bude tomu tak i letos na jaře. Letošní jaro bude především ve znamení svislých a šikmých proužků. Kromě pruhovaných halenek, košilí, sukní, budou trendy i pruhované kostýmy či celý komplet.

Dalším nehynoucím trendem jsou kalhotové kostýmy. Bude tomu tak i nadále, tj. i v letošním roce. Jestliže váháte, zda pořídit. Vydejte se již nyní na obhlídku a vyberte si správný kalhotový kostým, který by neměl v šatníku rozhodně chybět. Ideální je v šedém provedení, případně může mít kostkovanou jemnou strukturu.

K jaru a i k létu neodmyslitelně patří květy. Jaro 2018 nebude výjimkou, ale! Nebude tomu tak už natolik v masivním provedení, jak bylo v předchozí sezóně. Nejvíce in budou však orientální potisky žlutých či růžových nebo něžně fialových květů na černém či bílém pozadí.

Nikdy nestárnoucí denim! Nebude chybět ani na jaře, jen bude více ve stylu evokující pracovní kombinézu, což vlastně byl zcela první účel tohoto materiálu. Nicméně bude nadále trendem jarní sezóny.