Gastro festivaly prostě frčí

Máte problémy s nadváhou, ale zároveň jídlo milujete příliš na to, abyste se ho dokázali zříct? Kdybyste věděli, jak moc Vám rozumím. Je třeba uvědomit si, že v určitém věku už není vhodné držet krátkodobé intenzivní diety. Spíše je to tom změnit životosprávu. Jíst zdravě a menší porce. Dá se to naučit. A dá se přitom i pochutnat. I ti nejpřísnější odborníci na dietu jsou toho názoru, že člověk si má čas od času dopřát. Nikde není řečeno, že změnou životního stylu se z Vás nutně musí stát asketa, který snídá, obědvá a večeří mrkev s celerem. Jen si svou lásku k jídlu postavte do jiné roviny. Udělejte z toho svátek. Nejlépe si vychutnáte jídlo, když je pro Vás přirozená lehká míra askeze v průběhu běžného pracovního týdne. Lidský organismus je tak ostatně i nastaven.
špagety a tomato

Food festivaly jsou velmi oblíbené

Pokud jste nároční na delikatesní jídlo, určitě byste měli navštívit některý z food festivalů: . Food festivaly jsou v posledních letech velmi rozšířené. Inu nejen hudbou, divadlem živ je člověk. V bohaté festivalové kultuře mají své místo i food festivaly. Najdete jich celou řadu. Některé jsou velmi výrazně tematicky vyhraněné. Například Čokoládový festival, některé jsou zaměřené na lokální kuchyni, některé se zase zaměřují podle ročního období.
zdravý dezert
Pokud se domníváte, že gastro festivaly pořádají hlavně luxusní hotely a restaurace, není tomu tak
. Velmi často jsou organizátory obce a festivaly jsou určeny co nejširšímu okruhu uživatelů. K výrobě pokrmů se pak využívají regionální přírodní a čerstvé suroviny.
Gastro turistika představuje velmi oblíbený trend.Mnozí lidé si nevystačí jen s Českou republikou, ale vyráží do zahraničí. Ovšem nikoli za pamětihodnostmi, ale za ochutnáváním místních specialit. Ono hladovět se někdy vyplatí, když Vás na konci čeká skvostná hostina