I vy si ji zasloužíte

Každý den brzo vstáváte, chodíte do práce, řešíte problémy a už cítíte, že Vaše tělo potřebuje nějaký životabudič? Ano, tak na to je zaručená pomoc určitě masáž. Když má masér šikovné ruce, užijete si nevšední zážitek a vrátíte se do života plní energie. Tím, jak masér tlačí na svaly, uvolňuje naše vnitřní napětí a zlepšuje se nám krevní oběh.
relaxace při svíčkách
Nejznámější druhy masáží
· Klasická- je to základní masáž, která má člověka především uvolnit
· Lymfatická masáž- tato technika především zmírňuje otoky končetin
· Havajská masáž- také se jí říká lomi lomi, při této masáži se využívá hlavně tlak a rytmus
· Thajská masáž- masáž jednotlivých částí těla, většinou spojena s protahováním a někdy i jógou.
· Masáž lávovými kameny- provádí se olejem a nahřátými horkými kameny
· Čokoládová masáž- uvolní od napětí a přináší zlepšení vzhledu pokožky
·
Proč si dopřát masáž vícekrát než jednou za rok
Masáž je už po celá staletí našim dobrým pomocníkem. Uleví nám od stresu, kterému musíme čelit skoro každý den, zmírní fyzickou bolest a především může zlepšit i náš psychický stav. Většina lidí se na masáž vydají až poté, co mají velké zdravotní potíže nebo když dostanou voucher na masáž jako dárek. Odborníci přitom doporučují si dopřávat kvalitní masáž i 2x-3x do měsíce. Je to sice pro mnohé z nás finančně nákladné, ale na druhou stranu, do čeho bychom měli investovat více peněz než do našeho zdraví? Motivovat Vás ke každé další návštěvě určitě bude Váš zlepšující se stav a dobrá nálada.
masáž šíje
Je jen na Vás, jestli si vyberete masáž zad, chodidel, hlavy nebo celého těla, důležité je, že si dopřejete ten správný odpočinek a zrelaxujete se. Jakákoliv masáž totiž způsobuje, že se člověku uvolňují endorfiny do těla, a proto se po ní cítíme tak báječně. Neodkládejte další návštěvu na neurčito, ale zvedněte telefon a objednejte se co nejdříve. I vy si ji zasloužíte.