Peníze vám vrátí zpět

Proč bychom měli někam jezdit a trmácet se po obchodech, když se to dá udělat i jinak, po internetu. Nakupujeme oblečení, boty, veškeré vybavení domácnosti i věci osobní potřeby včetně potravin, prostě všechno, co nás jen napadne. Můžeme si tak vybrat v klidu z pohodlí domova a dovědět se o zboží, které objednáváme spoustu informací včetně recenzí dalších uživatelů nebo spotřebitelů. A jestli nám ještě někde nabídnou, že nějaké to procento z utracené částky můžeme dostat nazpět, tak proč toho nevyužít?
dvoustovka v prstech
Můžeme si vybrat nákupy z různých oblastí, počínaje od oblečení, obuvi, sportu a zábavy, dokonce i pojišťovnictví a cestování. Existuje hned několik stránek, které vracení peněz nabízí. Každá z těchto stránek má svůj seznam tvořící několik set internetových obchodů, přes které si můžete objednat, a tak získat cashback.
on-line nákup

Funguje to tak, že se zaregistrujeme a pak už jenom vybíráme ze spousty obchodů a nakupujete. Po uplynutí zákonné doby pro vrácení zboží, se nám objeví vrácené peníze na našem účtu.  Nejdůležitější ale je, že nesmíme zapomenout prokliknout do vybraného obchodu přes cashback portál, aby se nám započetla sleva. Po objednání zboží by už bylo pozdě. Pokud se nám transakce povede, na našem uživatelském účtu bude zaregistrovaná odměna. Abychom nezapomněli, že máme tuto výhodu, nabízí portál instalaci doplňku do prohlížeče, který nás upozorní i na výši cashbacku.
V návodu je nám také doporučeno, abychom ke své objednávce použili počítač. Objednávání přes mobilní telefon se nemusí zaznamenat správně a cashback odměnu bychom nedostali. Funkčnost cashbacku může ovlivnit také zablokování reklam v prohlížeči, proto je dobré pro tyto stránky je vypnout.
holka a procenta
Cashback portálůje několik a jejich nabídky internetových obchodů se liší. Pokud nenajdeme svůj oblíbený obchod na jednom portálu, můžete ho najít na jiném. Stačí se jen podívat. Na každém portálu také nabízí vstupní bonus a odměny za získání nového uživatele.