Posezení v zahradě za super cenu


Dřevo je krásný přírodní materiál, který je velmi oblíbený po celém světě ke stavbě různých staveb a přístřešků. Vypadá krásně, je cenově dostupné, dá se z něj vytvořit vážně cokoliv, a při správné péči vám vydrží několik desítek let. I to jsou důvody, proč jej tolik lidí volí pro různé altány a zahradní posezení. Pergola ze dřeva bude prostě vždycky vypadat líp než ta kovová.

zahradní altán

Máte zahradu, na které by se vyjímala pergola či altán? Nemáte čas nebo možnosti jak si je vyrobit sami? Dřevěné pergoly a zahradní altány Praha a středočeský kraj Pergoly-trutnov.cz od naší firmy jsou ideální volbou pro všechny, kteří shání

  • Posezení na zahradě
  • Zástěny pro rostliny
  • Přístřešky na auta

Všechny výrobky vám dodáme buď v demontu, kdy si je snadno sestavíte podle přiloženého návodu, a nebo vám je na klíč sestavíme na místě přímo my. Záleží na tom, zda jste zruční a máte čas. Dodací doba je většinou 2-4 týdny, a k montáži je třeba slunečné počasí, proto s objednávkou příliš neotálejte, pokud si chcete užít konec léta v altánu nebo pod pergolou z naší dílny.

Naše výrobky jsou z kvalitního o masivního dřeva, které vydrží běžné vlivy počasí. Zboží vám můžeme dovézt domů, kdy je doprava od 5 Kč/km, případně si jej můžete odvézt sami.

dřevěná pergola

Vaši zahradu může zdobit altán či pergola z naší výroby. Můžete mít pergolu přímo u domu, a v případě zastřešení vás nerozhází ani nepříznivé počasí, protože tu kávu nebo dort si vychutnáte i za deště pěkně v suchu. Všechny výrobky dodáváme kompletní – od ukotvení až po střechu, a vy si během objednávky můžete zvolit různá ukotvení či barvu střechy.

Montáže se bát nemusíte, nemusíte být žádný kutil ani profík, abyste zvládli sestavit naše výrobky. Zpravidla máte hotovo za jedno odpoledne. Podle návodu to zvládnete všichni. Vyberte si posezení od naší firmy, garantujeme vám vysokou kvalitu a precizní provedení.