Šatní skříň nemusí vždy vypadat jako po výbuchu bomby aneb co o vás napoví váš šatník

To, v jakém stavu máme šatní skříň, o nás hodně napoví. Například to, jestli jsme volnomyšlenkářky a láká nás bohémský život, nebo jestli jsme profesionálové se smyslem pro praktičnost. Jak se to projevuje?
Pokud jste typ, který musí všechno ve skříni přerovnávat a rozřazovat podle značek, nejspíš máte hodně velkou skříň. Jaké jsou nejčastější typy skladování oblečení v šatnách? Přečtěte si.
interiér apartmánu
–          Skládáte věci podle jejich funkčnosti, kalhoty na kalhoty, minikiny na mikiny, svetry zvlášť a blůzky věšíte na ramínko? Jste praktická, pořádná a vždycky si jdete za svým, i kdyby to mělo znamenat, že jdete přes mrtvoly.
–          Naházíte do skříně všechno tak hala bala, a je vám jedno, co z náno vytáhnete? Pak jste buďto studentka umělecké fakulty, nebo je vám doopravdy jedno, jaký styl si obléknete. Jste free, volnomyšlenkářská a bohémská, ale právě to na vás lidé obdivují.
–          Řadíte šaty podle toho, jak jsou barevné? Pak ve vás dříme umělecká, romantická duše. Nejspíš studujete literaturu nebo jazyky. Jste zasněná a máte na všechno čas, což ne vždycky vyhovuje lidem, se kterými žijete nebo pracujete.
halenky na ramínkách
–          Pokud k sobě na ramínka řadíte outfity tak, jak si je obléknete, když půjdete na jakoukoliv příležitost, pak jste prostě profesionálka. Přemýšlíte o svých outfitech dopředu a baví vás to, co děláte.
–          Řadíte k sobě věci tak, jak to cítíte, a je vám jedno, že máte občas tričko mezi kalhotami a občas pověsíte některé svetry, ale blůzy třeba poskládáte. V tom případě jste typ, který přijde vždycky pozdě, nebo za každou cenu chodí na poslední chvíli. Neumíte si věci plánovat dopředu, zato jste velmi citlivá a umíte soucítit s ostatními. Sice vás hned všechno rozpláče, ale lidé vám to rádi odpustí, protože jste čistá duše.
plastová ramínka
Někteří lidé si své oblečení řadí raději do šuplíků, jiní mají raději ramínka, někteří zase skládají oblečení do komínků do polic. Jaký typ jste vy?